7 Terörist etkisiz hale getirildi

Cem evleri ile ilgili karar resmi gazetede yayınlandı

Soylu'dan Düzce'de açıklama geldi

Düzce'de deprem meydana geldi

Aleyna Tilki'den frikik açıklaması

Trabzon 23.10.2022 14:45:00 0

Trabzon Ticaret Sanayi Odası Meslek Komiteleri'nin kesin olmayan sonuçları açıklandı

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TTSO) 22 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirilen Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri seçimlerinin resmi olmayan sonuçları Odanın resmi sitesinden yayınlandı.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TTSO) 22 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirilen Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri seçimlerinin resmi olmayan sonuçları Odanın resmi sitesinden yayınlandı.İşte o sonuçları

 

 

1. GRUP

Çelebi Balıkçılık Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Atılım Ambalajlama Mühendislik Temizlik Hizmetleri İnşaat Nakliyat Turizm Hayvancılık Gıda ve Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Zigana Peyzaj Mühendislik Danışmanlık Organizasyon Hizmetleri Turizm İnşaat Nakliyat Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Black Sea Trout Deniz Ürünleri Üretim Pazarlama İthalat İhracat Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Trabzon Tarım Yatırımları Sanayi ve Tic. A.Ş.

Meclis Yedek Üyesi

Yörem Gıda Maddeleri Sanayi Nakliyat ve Tic. Ltd. Şti.

 

Nerde Gıda Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

2. GRUP

Albayrak Beton Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Akcam Züccaciye Tekstil Ürünleri Sanayi Turizm İnşaat Taahhüt ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Olgun Klima Sanayi İnşaat Taahhüt Turizm Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Beşikdüzü Şubesi

 

Maçka Taş İnşaat Taahhüt Madencilik Nakliyat ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Mrt Yapı Malzemeleri İnşaat Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Mtk Stone İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. İncesu Şubesi

Meclis Yedek Üyesi

Çevretaş Mühendislik Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

3. GRUP

Ram Servis Hizmetleri Turizm Makina Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

 

Kermak Kerimoğlu Makina İmalat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Ünal Lastik Kaplama Taahhüt Servis Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Radyan Metal Yapı Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Koç Makina Sanayi İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

4. GRUP

Aht Tekstil Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Ziya Mağazacılık Hizmetleri İnşaat Turizm Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Mekap Deri ve Ayakkabı Sanayi Tic. A.Ş.

Meclis Asil Üyesi

Saka Tekstil-Celal Çağatay Saka

Meclis Asil Üyesi

Na-Sa İplik Pazarlama Tic. Ltd. Şti.

 

5. GRUP

Yeğenler Mağazacılık Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Satari Tarım Tic. A.Ş.

Meclis Asil Üyesi

Yaşar Grup Tekstil Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Ortahisar Tic. Ltd. Şti.

 

Kafteks İletişim Turizm Tekstil ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

6. GRUP

Sitil Ahşap Orman Ürünleri Mobilya ve Yapı Malzemeleri Sanayi İnşaat Taahhüt Mimarlık Mühendislik Hizmetleri Turizm Nakliyat Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Aydınlar Nalburiye İnşaat Taahhüt Nakliyat Turizm Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Ekip Yapı Malzemeleri Taahhüt Nakliyat ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Selçuk Demir Demir Fındık

Meclis Yedek Üyesi

Garipler Boya Pazarlama İnşaat Tic. A.Ş.

Meclis Yedek Üyesi

Ateşler Orman Ürünleri Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Işıklar Orman Ürünleri Sanayi İnşaat Turizm Nakliyat ve Tic. Ltd. Şti.

 

7. GRUP

Ataman Mobilya Porjelendirme Tur. İnş. Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Alternatif Güç Elektrik Pazarlama İnşaat Tic. Ltd. Şti.

 

Muhcuoğlu Mobilya Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Üçyıldız Turizm Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Kaan Mobilya Sanayi İnşaat ve Tic. A.Ş. Kaşüstü Şubesi

Meclis Yedek Üyesi

8. GRUP

Nur-En Enerji Üretim Sanayi ve Tic. A.Ş.

Meclis Yedek Üyesi

Hetaş Hacısalihoğlu Enerji ve Tic. A.Ş.

Meclis Asil Üyesi

Serkan Elektrik İnşaat Taahhüt ve Nakliyat Tic. Ltd. Şti.

 

Ekim Mühendislik- Alptekin Ekim

Meclis Asil Üyesi

Kıyı Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

Meclis Yedek Üyesi

9. GRUP

Alfa Robotıc Metal Ahşap Sanayi Tic. Ltd. Şti.

 

Çelebi Dekorasyon İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Yılmazlar Grup İnşaat ve Sanayi Tic. A.Ş.

Meclis Yedek Üyesi

Ağırman Yapı İnşaat Turizm Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Borsis Boru Plastik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

10. GRUP

Kahvaltı Dünyası Ambalajlama Hayvancılık Nakliye ve Gıda Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Ferhat Aksoy Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

 

Karadeniz Kardeşler Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş.

Meclis Yedek Üyesi

İskenderoğlu Süt Ürünleri Gıda Sanayi İnşaat Turizm Nakliyat Hayvancılık Ambalajlama Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Cesur Gerigelmez

Meclis Asil Üyesi

11. GRUP

Özenir Gıda Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Ay-Mar Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Söz Bir Gıda Maddeleri Pazarlama Nakliyat ve Tic. Ltd. Şti.

 

Helvacıoğlu Gıda Sanayi Nakliyat Turizm İnşaat ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Ulusoy Bitkisel ve Organik Ürünler Baharat Tarım Ürünleri Yetiştiriciliği İnşaat Turizm Nakliyat Ambalajlama Gıda ve Kozmetik Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Fanus Gıda ve Organik Ürünler Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Bülent Karaca Karaca Gıda

Meclis Asil Üyesi

12. GRUP

Çakra Turizm İnşaat ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Ne-Hir Turizm Seyahat İşletmeciliği İnşaat Nakliyat Temizlik ve Yemek Hizmetleri Tekstil Gıda Sanayi Arıcılık ve Seracılık Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Park Otomotiv Turizm Gıda İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Esas Organizasyon Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Trabzon Bordo Seyahat Turizm Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Demir Car Rental Turizm Taşımacılık Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Trabzon Tur Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

 

13. GRUP

Ant Yayın Satış Ltd. Şti.

 

Language Academy Özel Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Bonbon Özel Eğitim Mimarlık Mühendislik ve İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

İlke İpekyolu Özel Eğitim Turizm İnşaat ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Sebat Sürücü Kursu - Aydın Özkurt

Meclis Asil Üyesi

14. GRUP

Et-Ka Otomotiv Yedek Parça ve Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Yılmaz Otomotiv Servis Hizmetleri Nakliyat Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

 

Alman Lastik Servis Hizmetleri İnşaat Taahhüt Nakliyat Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Ergün Gemi Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Kofoğlu Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş. Yomra Şubesi

Meclis Asil Üyesi

Aslan Uzunalioğlu Motorlu Araçlar Sanayi Turizm ve Tic. A.Ş.

Meclis Asil Üyesi

Reisoğlu Nakliyat Servis Temizlik Mühendislik Hizmetleri İnşaat Turizm Bilişim Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

15. GRUP

Altınsaray-Sümer Kuyumculuk Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Motif Kuyumculuk İnşaat Hafriyat Nakliyat ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Karaltın Mücevherat Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Hasel Kuyumculuk Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Bankoğlu Kuyumculuk - Ali Bankoğlu

 

16. GRUP

Erişim Bilgisayar ve Mühendislik Hizmetleri Ticaret ve Pazarlama Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Koçinler Dayanıklı Tüketim Maddeleri Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Sürmene Bıçakcılık ve Tıbbi Aletler Sanayi ve Tic. A.Ş.

 

Çapkınoğlu Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat Mühendislik Mimarlık Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Gençler Ev Araç ve Gereçleri Pazarlama Tic. A.Ş.

Meclis Asil Üyesi

17. GRUP

A.Ka İletişim Özel Eğitim Danışmanlık Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Bora Teknoloji Yazılım İnşaat Nakliyat Turizm Madencilik Servis Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Siyah Bilişim Reklamcılık Yazılım Turizm Mühendislik Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

 

Maxx Yatırım Tic. A.Ş.

Meclis Asil Üyesi

Taşpınar Yazılım ve Bilgi Teknolojileri Gıda İnşaat Sanayi Pazarlama Turizm Tic. Ltd. Şti. - Trabzon Ktü Teknopark Şubesi

Meclis Yedek Üyesi

18. GRUP

Ortosis Ortopedik Sistemler İnşaat Turizm Taşımacılık İthalat İhracat Pazarlama Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

 

Onur Farma Medikal İnşaat Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Beta Med Mühendislik Servis Özel Sağlık Hizmetleri Elektronik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Numune Medikal - Recep Demir

Meclis Yedek Üyesi

Trabzon Ömür Medikal Evde Bakım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

19. GRUP

Emirey Özel Sağlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Mehmet Üçüncüoğlu İpekyolu Karadeniz Kozmetik

Meclis Asil Üyesi

Miroğlu Özel Sağlık ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Onur Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Anadolu Özel Sağlık Hizmetleri Otomotiv Turizm ve Tic. A.Ş.

Meclis Asil Üyesi

Akgün Ecza Deposu Sanayi ve Tic. A.Ş.

 

Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

20. GRUP

Hamdi Abanoz Abanoz Medya

Meclis Yedek Üyesi

Elf Yatırım Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Re-San Rulo Etiket - Ömer Fatih Bayoğlu

 

Sakarya Matbacılık ve Ambalaj Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Erkut Çelebi

Meclis Asil Üyesi

21. GRUP

Canbakkal İnşaat Turizm Madencilik Nakliyat Hafriyat Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Kayabaşı Temizlik ve Yemek Hizmetleri İnşaat Taahhüt Turizm Nakliyat ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Aytaç Aydoğan

Meclis Asil Üyesi

Galfa İnşaat Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Moment İnşaat Taahhüt Turizm Nakliyat Dekorasyon Yemek ve Temizlik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Deniz Mahir Eyüboğlu

Meclis Yedek Üyesi

Aydın İnşaat-Aslan Aydın

 

22. GRUP

Erfa Hafriyat Madencilik İhracat İthalat Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Öbek İnşaat Taahhüt Tic. A.Ş.

Meclis Asil Üyesi

Gökeray İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş.

Meclis Asil Üyesi

Çtn Yol Yapım İnşaat A.Ş.

Meclis Yedek Üyesi

Trabzon Makina Sanayi ve Tic. A.Ş.

Meclis Yedek Üyesi

Kadem Marufoğlu Marufoğlu İnşaat

Meclis Yedek Üyesi

Er-Gök Makine Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt ve Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

 

23. GRUP

Akım Elektrik Pazarlama Mühendislik İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Ortes Tesisat Mühendislik Hizmetleri Turizm İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Sancak Asansör Sanayi Personel Servis Temizlik Yemekhane Hizmetleri İnşaat Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Demtes Doğalgaz İnşaat Turizm Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Berkyapı İnşaat Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Enna Profesyonel Yönetim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

 

Hedef Isı Mühendislik İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti.

 

24. GRUP

Lüks Trabzon Turizm Nakliyat İnşaat Taahhüt ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Ali Osman Ulusoy Turizm Tic. A.Ş.

Meclis Asil Üyesi

Travelya Seyahat Acenteliği Tic. Ltd. Şti.

 

Zağnos Turizm Nakliyat İnşaat Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Uzungöl Birlik Turizm İnşaat Taahhüt Tic. A.Ş.

Meclis Yedek Üyesi

Gezginler Travel Turizm Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Uzungöl Doğa Turizm Nakliyat İnşaat Temizlik ve Yemek Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

25. GRUP

Öncü Lider Danışmanlık Temizlik Hizmetleri Turizm İnşaat Taahhüt Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Aksular İnşaat Otelcilik ve Tic. A.Ş.

Meclis Asil Üyesi

1 A Sinerji Teknoloji Geliştirme Yazılım Bilişim Mühendislik Müşavirlik Arge ve Organizasyon Hizmetleri Enerji Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Uzunkum Turizm Otelcilik A.Ş.

Meclis Asil Üyesi

Trabzon Turkuaz İş Sağlığı ve İş Güvenliği Birimi Özel Eğitim Laboratuvar Danışmanlık Personel ve Servis Hizmetleri İnşaat Tic. Ltd. Şti.

 

Avrasya Danışmanlık Eğitim ve Araştırma Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

İnan Kardeşler Alabalık Üretim Yem Sanayi İnşaat Turizm Mühendislik Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

26. GRUP

Orhan Kahraman-Kahraman Sigorta Aracılık Hizmetleri

Meclis Yedek Üyesi

Cihan Sigorta ve Aracılık Hizmetleri - Ayfer Cihan

Meclis Yedek Üyesi

Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Kenan Bilgin Sigorta Aracılık Hizmetleri - Kenan Bilgin

 

Trabzon Genç Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. - Sanayi Mahallesi Şubesi

Meclis Asil Üyesi

Tuncay Albayrak Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Serteller Group Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

27. GRUP

Sym Adanur Mimarlık İnşaat Hafriyat Turizm Reklamcılık Bilişim Danışmanlık Mühendislik Organizasyon ve Özel Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Akyüz Yapı Market Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Trabzon Hilal Yapı Denetim Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

M.İ.M. Gayrimenkul Değerleme ve Mühendislik Hizmetleri İnşaat Mimarlık Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Ahi İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi Mühendislik Danışmanlık Özel Eğitim Sağlık Hizmetleri İnşaat Turizm Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Nurbanu Uzun Nova Mimarlık

Meclis Asil Üyesi

Üç Ok Haritacılık Hizmet Tic. Ltd. Şti.

 

28. GRUP

Asistan Elektronik Danışmanlık Personel Servis Organizasyon Aracılık Özel Eğitim Hizmetleri Bilişim Reklamcılık Turizm Nakliyat Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

M.Y.D. Danışmanlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Nakliyat Turizm Gıda Tarım Süt ve Su Ürünleri Sanayi Ambalajlama ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Sınırlı Sorumlu Maçka Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Koop.

Meclis Asil Üyesi

Adapark Organizasyon Hizmetleri Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Has Ecza Tarım Ürünleri İnşaat Taahhüt ve Nakliyat Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

A.G.M. Özel Güvenlik Koruma ve Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Ertan Kizir Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.

 

29. GRUP

Eylül Yemekhane Personel Temizlik Site Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri İnşaat Turizm Nakliyat ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Yıldırım Yemek Güvenlik Temizlik Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Hak-Tat Et Ürünleri Sanayi ve Turizm Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Doğu Karadeniz Canlı Hayvancılık Tic. Ltd. Şti.

 

Akçatepe Turizm Nakliyat İnşaat Yemek Hizmetleri Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Öziş Grup Turizm İnşaat Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Mercan Gıda Temizlik ve Yemek Hizmetleri İnşaat Turizm Nakliyat Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

30. GRUP

Borda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Fatih Keleş - Keleşler Gıda

Meclis Asil Üyesi

Varan Sebze Meyve Komisyonculuğu Nakliye İnşaat Plastik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

 

Ercan Şılbır

Meclis Asil Üyesi

Neziroğlu Ticaret - Hüseyin Ekrem Neziroğlu

Meclis Yedek Üyesi

31. GRUP

Nur Elmas Kömür Gayrimenkul Değerleme İletişim Müh. Dan. Tem. ve Yem. Hiz. Mad. Tur. Yazılım Tarım Ür. Yet. İnş. Haf. Nak. Kuy. Mim. Gıda Unlu Mam. ve Orman Ür. San. Tic. Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyesi

Birol Usta Kalepark Petrol Trabzon Şubesi

Meclis Yedek Üyesi

Taiba Enerji Sanayi Tic. A.Ş.

Meclis Yedek Üyesi

Ata Petrol Ürünleri İnşaat Taahhüt Harfiyat Nakliyat Madencilik Mühendislik ve Müşavirlik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Selvi Petrol Nakliyat İnşaat Turizm Tic. Ltd. Şti.

Meclis Asil Üyesi

Açıkdeniz Petrol Tic. A.Ş.

Meclis Asil Üyesi

Tüm Makina Kimya Sanayi ve Tic. A.Ş.