Tarım: Trabzon'da en az 30 semt sahası

MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım futbolda semt sahalarının öneminden bahsetti.Sosyal medya hesabından açıklama yapan Tarım şu ifadeleri kullandı.
Tarih: 23.10.2022 14:33

MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım futbolda semt sahalarının öneminden bahsetti.Sosyal medya hesabından açıklama yapan Tarım şu ifadeleri kullandı.

''Trabzon Futbolunun her anlamda kurtuluşu Millyetçi Hareket Partisi'nin elindedir. En az son 35 yılın tahribatından bahsediyorum. Trabzon'da çocukların futbol oynayabileceği tek bir semt sahası kalmamıştır. Milli Eğitimdeki taşımalı eğitime benzeyen taşımalı sporcu sistemini uygulamamız sonuç getirmeyecektir. Trabzonspor'a aileler 100 çocuk getirse içinden 5 yetenek çıksa, 1 Hami yada Fatih Tekke çıkar ya da çıkmaz. Çocuklarımızın ellerinden alınan imkanlar kendilerine sunulduğunda, üretim fabrikalarımız yoğun bir şekilde devreye girecektir. Fransa'nın Paris Saint-Germain Trabzon insanının futbola olan bağımlılığını keşfetmiş ve şehrimizde futbol okulu açmıştır. Bir araya gelen 9, 10 çocuğun bu gün futbolumuza hizmet için yapılmış son sistem sahalara serbestçe girmesinin imkansız olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. Bu gün bu düşüncelerimiz ciddiye alınsa,  Zağnos Vadisi'nin altı atıl durumda sayılmakta, bizim tespitlerimize görede en az 10 adet ayrı ayrı mahallelerimize hizmet verecek oyun sahalarının yapılması mümkündür. Trabzon halkına her şey anlatılmalı, gerekirse 10 yıl trübünlerimiz boş kalabilmelidir. Yabancı kontenjanımızın bir gün mutlaka 2 yada 3 ile sınırlı kalabileceği düşüncesininde özlemi içersinde olan bir kişi olarak bir yerden mutlaka başlamalıyız.

Mensubu olduğum siyasi partimin, içersinde bulanayım yada olmayayım, her ne pozisyonda bulunursam bulunayım; Trabzon' da en az 30 adet semt sahası yapabilmenin gayreti içersinde olacağım ve Allah'ın izniyle de başaracağım. Hiç bir siyasi beklenti ya da oy kaygısıyla yapmak istediğim düşüncelerim değildir. Sadece kendisinde olan yeteneğini hiç kimsenin keşfine sunamadan bilgisayar başından kalkamadan yaşını geçiren çocuklarımıza üzülmekteyim.''ifadelerini kullandı.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin belediye başkanı olan iki ilçeden Çarşıbaşı Beleiye Başkanı Mümin Nuhoğlu Çarşıbaşı İlçesinde semt sahaları inşa etmeye başlamıştı.


Anahtar Kelimeler: Tarım: Trabzon' sahası

Zühtü Arslan 3.kez Anayasa Mahkemesi Başkanlığına seçildi

Kılıçdaroğlu uyardı

Erdoğan'dan EYT açıklaması

Fındık üreticisine zirai don uyarısı

Eskişehir borcu verdi