Müge Anlı'daki sapık Sinan öldü mü, intihar mı etti? O detay herkesi şoke etti

ATV ekranlarında hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son dönemlerde sapık Sinan olayı çok konuşulmuştu.
Tarih: 15.01.2023 21:04

ATV ekranlarında hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son dönemlerde sapık Sinan olayı çok konuşulmuştu. Köyde bulunan yaşlı kadınlara cinsel içerikli mesajlar gönderen Sinan sardoğan, daha önce de küçük yaşta bir erkek çocuğuna tecavüz ettiği gerekçesiyle tutuklanmıştı. Sinan Erdoğan ile ilgili gündeme gelen iddia bu kez ağızları açık bıraktı. Peki, Sinan Sardoğan öldü mü öldürüldü mü? Sinan sardoğan intihar mı etti?

Müge Anlı'nın sunumu ile ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp Arife Gökçe arandığı sırada resmen bir seri sapık ile karşı karşıya kalınmıştı. Aynı köyde yaşayan Sinan Sardoğan isimli birinin başta Arife Gökçe olmak üzere köydeki hemen hemen tüm kadınlara cinsel içerikli mesajlar gönderdiği ortaya çıkmıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına da gelen sapık Sinan açıklamaları ile Türkiye'ye hayrete düşürmüştü.

Arife Gökçe'nin kaybının araştırıldığı sırada Sinan Sardoğan’ı televizyonda gören bir çocuğun ihbarı üzerine korkunç gerçek ortaya çıktı. İstanbul Avcılar'da bir erkek çocuğuna tecavüz ettiği ortaya çıkan Sinan Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yayın sonrası gözaltına alınmıştı. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilen Sinan hakkında herkese hayrete düşüren bir iddia gündeme geldi.


Tutuklanarak cezaevine gönderilen Sinan sardoğan ile ilgili önemli bir iddia gündeme geldi. tutuklu bulunan Sinan Sardoğan’ın intihar ettiği iddia edildi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öne sürülen Sinan Sardoğan yaşamını yitirdi. Söz konusu iddialar sosyal medyada geniş Yankı uyandırırken konu ile ilgili henüz Müge Anlı’dan bir açıklama gelmedi.

 


 


Anahtar Kelimeler: ' sapık Sinan intihar ? detay herkesi