7 Terörist etkisiz hale getirildi

Cem evleri ile ilgili karar resmi gazetede yayınlandı

Soylu'dan Düzce'de açıklama geldi

Düzce'de deprem meydana geldi

Aleyna Tilki'den frikik açıklaması

Siyaset 14.10.2022 22:07:00 0

Erdoğan:Bartın'daki süreç dikkatle takip ediliyor

Cumhurbaşkanlığı, bugün akşam saatlerinde Bartın'ın Amasra ilçesinde meydana gelen maden ocağı patlamasına ilişkin açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanlığı, Bartın'da meydana gelen maden ocağı patlamasına ilişkin, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bartın ilimizin Amasra ilçesinde meydana gelen maden ocağı patlaması ile ilgili süreci ve tüm kurumların katıldığı çalışmaların koordinasyonunu yakından takip etmektedir" açıklamasını yaptı. 

Cumhurbaşkanlığı, bugün akşam saatlerinde Bartın'ın Amasra ilçesinde meydana gelen maden ocağı patlamasına ilişkin açıklama yaptı. Paylaşım şöyle:

"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bartın ilimizin Amasra ilçesinde meydana gelen maden ocağı patlaması ile ilgili süreci ve tüm kurumların katıldığı çalışmaların koordinasyonunu yakından takip etmektedir.

Maden ocağı patlaması sonrası Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatlarıyla bölgeye intikal etmiştir."