7 Terörist etkisiz hale getirildi

Cem evleri ile ilgili karar resmi gazetede yayınlandı

Soylu'dan Düzce'de açıklama geldi

Düzce'de deprem meydana geldi

Aleyna Tilki'den frikik açıklaması

Magazin 20.10.2022 09:09:00 0
Anahtar Kelimeler: Demet Özdemir' Ateşli Sevişme Sahnesi

Demet Özdemir'in Ateşli Sevişme Sahnesi Olay Oldu

Geçtiğimiz Ağustos ayında müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç ile görkemli bir düğünle dünya evine giren başarılı oyuncu Demet Özdemir, yeni diziyle gündemde!

Geçtiğimiz Ağustos ayında müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç ile görkemli bir düğünle dünya evine giren başarılı oyuncu Demet Özdemir, yeni diziyle gündemde! Dijital bir platformda yayınan 'Dünyayla Benim Aramda' sık sık sevişme sahneleriyle gündeme geliyor. Geçtiğimiz haftalarda Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, Zerrin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı 'Dünyayla Benim Aramda' dizisindeki Buğra Gülsoy ile Demet Özdemir'in yatak sahnesi gündem olmuş, magazin programında yorumcu olan Seren Serengil, söz konusu sahneler için "Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Oğuzhan'ın suçu ne?" demişti.

Dizinin son yayınlanan bölümünde Demet Özdemir'in canlandırdığı karakter, sağlıklı yaşam koçu olarak hayatına giren Metin Akdülger'in canlandırdığı karakterle yakınlaşıyor. Yeni evlenen Demet Özdemir'in dizide sık sık sevişme sahnelerinde yer alması sosyal medyada da gündeme geldi. Bir kesim Özdemir'in mesleğini icra ettiğini ve bunda tuhaf bir durum olmadığını dile getirse de bir kesim bu durumu eleştirdi. Dünyayla Benim Aramda, uzaklaştığı sevgilisiyle ilişkisini ayakta tutmaya çalışan bir kadına odaklanıyor. İçindeki boşluğu aşkla doldurmaya çalışan kadın, zaman geçtikçe sevgilisinden uzaklaşır. Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, Zerrin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı 'Dünyayla Benim Aramda' dizisinde geçtiğimiz haftalarda Buğra Gülsoy ile yatak sahneleri ile adından söz ettiren Özdemir, bu kez Metin Akdülger'in canlandırdığı karakterle yakınlaştı. Demet Özdemir'in dizide sık sık sevişme sahneleri ile gündem olması sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.