Abdullah Avcı Sivas maçı sonrası neler söyledi?

Trabzonspor saat 17:00'da başlayan müsabakada Sivasspor'u ağırladı maçı kazanan taraf oldu.
Tarih: 22.10.2022 20:11

Trabzonspor saat 17:00'da başlayan müsabakada Sivasspor'u ağırladı maçı kazanan taraf oldu.Karşılaşma sonrasında Abdullah Avcı maçı yorumladı.

 

Abdullah Avcı, "Sivasspor, ligin en zor takımlarından biri. Son 3 maçtır hem Avrupa'da hem de ligde çıkış yapan bir takım. Alışık olduğu oyunu en iyi oynamaya çalışan bir takım. Ligin en fazla ikili mücadeleye giren, kenar ortayı deneyen, kafa vuran takımıyla oynadık." ifadelerini kullandı.

Avcı, "Herhalde bu sezon 18. müsabakayı oynadık. En iyi 15 dakikaydı. Büyük keyif aldım. Rakibin artık kaybedecek bir şeyi yoktu. Rakibe özellikle ilk yarıda 1 tane geçişten, 1 çaprazdan verdiğimiz, 1 de direkten dönen topu var. İkinci yarı yine oyuna iyi başladık. Biraz daha hırs, biraz daha performans, daha iyi final pası atabilmek..." şeklinde konuştu.

Tecrübeli teknik adam, "Ama bu 3 puanın ne kadar değerli olduğunu ileride anlayacak insanlar. Oyuncularımı verdikleri performanstan dolayı tebrik ediyorum. Daha dengeli oyunlar olması gerekiyor. Geçiş dönemindeyiz. Her seferinde daha iyiye gidiyoruz. Bugün ligin en fazla puan ortalaması yukarıda takımıyız." açıklamasını yaptı.


Anahtar Kelimeler: Abdullah Sivas sonrası neler söyledi?

Zühtü Arslan 3.kez Anayasa Mahkemesi Başkanlığına seçildi

Kılıçdaroğlu uyardı

Erdoğan'dan EYT açıklaması

Fındık üreticisine zirai don uyarısı

Eskişehir borcu verdi