Trabzonspor

Trabzonspor Haberleri

Avcı maç sonu basının karşısına geçti

Trabzonspor Teknik direktörü Abdullah Avcı Uefa Avrupa Ligi maçı öncesi Trezeguet ile basının karşısına geçti
Tarih: 02.11.2022 16:06

Trabzonspor Teknik direktörü Abdullah Avcı Uefa Avrupa Ligi maçı öncesi Trezeguet ile basının karşısına geçti

Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi H Grubu 6. ve son maçında yarın Macaristan'ın Ferencvaros takımını konuk edecek. Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde saat 20.45'de başlayacak karşılaşmayı Alman hakem Harm Osmers yönetecek. Karşılaşmanın yardımcı hakemleri ise Robert Kempter ve Dominik Schaal olacak. Maç öncesinde Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu.

Abdullah Avcı "Maçı kazanıp, kulüp olarak hem de ülke puanına önemli derecede katkıda bulunmak istiyoruz. Avrupa'da da yola devam etmek istiyoruz. Taraftarımızın o tutkulu bize verdiği desteğe ihtiyacımız var. Onlarla biz 12. bir oyuncu, coşkularını ve desteklerini verdikleri sürece son viraja girerken onların bu desteğine ihtiyacımız var. Yarından itibaren bizimle olacaklarını düşünüyorum."

Avcı: "Dengeli bir grupta, özellikle Monaco maçlarından 4 puanla çıkması bu birinci sebep. İkincisi önde özellikle atletik oyuncularının fazla olması, hep beraber hareket etmelerini avantaj olduğunu düşünüyorum."

Avcı "Ferencvaros'un çok geniş birbirine yakın sayısal olarak da üstün oyuncuları var. Bu seviyelerde rotasyonun avantaj-dezavantaj değil, bence oyun planlarında, oyun organizasyonlarında bir değişiklik olmayacak. Bu seviyede maç kazanmak, oynamak, sahne almak her oyuncu ve takım için değerlidir. Biz çok ciddi bir şekilde maça hazırlandık ve hazırlanmaya devam ediyoruz."


Anahtar Kelimeler: basının karşısına geçti

Zühtü Arslan 3.kez Anayasa Mahkemesi Başkanlığına seçildi

Kılıçdaroğlu uyardı

Erdoğan'dan EYT açıklaması

Fındık üreticisine zirai don uyarısı

Eskişehir borcu verdi