Haber Detayı
12 Mart 2018 - Pazartesi 21:12
 
Muharrem Usta'da flaş açıklama!
Muharrem Usta'dan son dakika açıklaması
TRABZONSPOR Haberi
Muharrem Usta'da flaş açıklama!

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Olağanüstü Kongre'de başkanlığa adaylık konusunda henüz karar vermediğini açıkladı. Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta: "Aday olup olmama konusunda henüz kararımı vermedim." ifadelerini kullandı.

"Bugün takım çok iydi. Herhalde biz bırakıyoruz diye oyuncularımız rahat oynadı. Bence iyi bir takımımız var ama bu sene ciddi talihsizlikler yaşadık. Teşekkür ediyorum çocuklara. Güzel bir maçtı. Futbolda sürekli başarının peşinde olduğunuzda ama bu sene ama önümüzdeki sene. Trabzon'da Alanya ile 4-3 kaybettiğimiz maç, Göztepe maçında kaçan pozisyonlar, Konyaspor maçında son saniyede yediğimiz gol, bunlar futbolun içinde şans faktörünün olduğunu da gösteriyor. Bence yeniden geleceğe bakmak, bu sene en iyi yerde bitirmek. Geleceği en iyi şekilde planlamak gerekiyor. Zirveyi hedeflemek gerek. Üstüne koymak gerek."

 

"Bu takımın eksikleri ne varsa tamamlanır. Gelecek sene iyi futbolcularla ve gelen yönetimle başarılı olurlar biz de onlara iyi bir takım bırakmış oluruz. Değerlendirme yaptık ama bunun adını koymamız doğru olmaz. Ben ve ekibim yönetim kurulu çok zor süreçlerden geçti. Çok zor şartlarda devraldık. Ekonomik olarak iyi hallere gelmesi gerek. Bu kulübü bu hale getirenler ben dahil, kaç euro ile aldıysak olarak aynı euro olarak bırakmayı ediyorum."

 

"Bu kulübün borcunu 2011 de olduğu gibi 40 milyon euroya indirelim. Ekonomik olarak epey benim dönemimde borç euro cinsinden borç neyse tahahhüt ediyorum. Eski başkanlara sesleniyorum: herkes eskiye dönsün ve kapatsın borcu. Ben üstüme düşeni yönetim kurulu olarak yapacağım. Trabzonspor'u eski haline taşıyalım. Yeniden oyuncuları tebrik ediyorum. Güzel bir maç oldu. Akhisarsporlu oyuncuları da tebrik ediyorum."

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Muharrem, Usta'da, flaş, açıklama!,
Yorumlar
Haber Yazılımı