Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 14:25
 
Köprü kaderine terk edildi
Akçaabat merkezinin sahilinden geçen yürüyüş yolunu Söğütlü Mahallesi ile birleştirmek amacıyla Söğütlü Deresi’nin denizle birleştiği alana inşa edilen köprü, adeta kaderine terk edildi.
TRABZON Haberi
Köprü kaderine terk edildi

Akçaabat merkezinin sahilinden geçen yürüyüş yolunu Söğütlü Mahallesi ile birleştirmek amacıyla Söğütlü Deresi’nin denizle birleştiği alana inşa edilen köprü, adeta kaderine terk edildi. Birbirine bağladığı yürüyüş yollarının henüz şekillenmemesi nedeniyle neredeyse kimsenin kullanmadığı köprü, bazı kendini bilmezler tarafından önce harabeye çevrildi ardından ulaşıma kapatıldı.

 

Devlet Su İşleri tarafından Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi ile Söğütlü Atletizm Stadyumu arasında inşa edilen köprünün monte edilen kaplama taşların bir çoğu yerinden sökülürken, üst geçidi kullanmak isteyenler için büyük bir tehlike ortaya çıktı. Köprü korkuluklarının yerlerinden sökülünce köprünün girişleri demirlerle ulaşıma kapatıldı.

Zamanında Söğütlü Belediye Başkanı Metin Gedikli ile Akçaabat belediye Başkanı Şefik Türkmen arasında yer seçimi konusunda da ihtilafın yaşandığı köprüyü görenler ise “devletin boşuna giden parası” şeklinde yorum yapmaktan kendini alamadı.

AKÇAABAT HABER

Kaynak: Editör:
Etiketler: Köprü, kaderine, terk, edildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı