Haber Detayı
22 Mayıs 2018 - Salı 13:30
 
Duru Kurt kimdir?
Akademik kariyerini bir kenara bıraktı; çıkardığı 3 single ile bir anda sosyal medyanın konuştuğu bir isim haline geldi. İşte ilginç tarzı ve hayal gücünü zorlayan klipleri ile Duru Kurt...
MAGAZİN Haberi
Duru Kurt kimdir?

YouTube'da yayınlanan bir klip bir anda sosyal medyanın gündemine oturuverdi! Sebep ise biraz farklı... 

Duru Kurt isimli genç şarkıcı yeni single'ı olan 'Orda Burda' şarkısını söyleme tarzı ve klibiyle en çok konuşulan isimlerden biri haline geldi.

Klipteki mimiksiz halleri, donuk yüzü ve sesiyle sosyal medya kullanıcılarının ve de sözlükçülerin diline düşen Duru Kurt için 'silah zoruyla şarkı söylüyor' şeklinde eleştiriler yapıldı.

Tüm bunların yanı sıra dış görünüşü hakkında da ağır eleştirilere maruz kalan genç şarkıcı için 'bu yaşta bu kadar botoksu neden yaptırmış?' şeklinde yorumlar yapıldı.

'Dişi Ajdar!'

Güçlü bir akademik kariyeri olan ve aynı zamanda yeminli Türkçe-İngilizce tercüman olan Kurt, müzik aşkı için her şeyden vazgeçmiş. 'Dişi Ajdar' olarak görülen, 'deneysel' müziği ve klibi için eleştiri yağmuruna tutulan genç şarkıcının ilerleyen günlerde bir açıklama yapıp yapmayacağı bilinmez ama kendisi kesinlikle hatırı sayılır bir şöhrete kavuşmak üzere...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Duru, Kurt, kimdir?,
Yorumlar
Haber Yazılımı