Haber Detayı
19 Nisan 2018 - Perşembe 13:01
 
Ciciş Esra ifşa videosu internete sızdı
Ciciş Esra ifşa videosu son zamanlarda en çok aranan konulardan biri haline geldi. Ciciş kardeşler olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler, önceki gün Etiler'deki evlerinde birbirlerine girdi. Kavganın sebebi ortaya çıktı.
MAGAZİN Haberi
Ciciş Esra ifşa videosu internete sızdı

Cicişler'in çıplak görüntüleri internete düştü rezalet ifşa oldu! Geçtiğimiz günlerde kardeşi Ceyda Ersoy ile kavga eden Esra Ersoy video görüntülerde bildiğiniz kendini pazarlıyor. Sürekli dile getirdiği Hacı ismi ise magazin dünyasında çeşitli senaryolar türetti.

Polislerin ayırdığı kavganın ardından Ersoy kardeşler hastaneye götürüldü. Ciciş Esra çıplak videosunun sızdırıldığı iddia edildi. Bu konu ise en çok arananlar listesine girdi. 

"Cicişler" olarak tanınan Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy kardeşler Etiler’de ikamet ettikleri evde birbirine girdi. Polislerin ayırdığı kavganın ardından Ersoy kardeşler hastaneye götürüldü.

Aralarından su sızmayan, yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen kardeşlerin neden kavga ettiği merak ediliyordu. Kavganın altından paylaşılamayan bir iş adamı çıktı. İnternete düşen Esra Ersoy'a ait çırılçıplak bir 'pazarlama' görüntüsü olayın perde arkasını ifşa etti.

Görüntülerde Esra Ersoy, sürekli 'Hacı' diyerek birine hitap ediyor. Bu çırıpçıplak görüntüleri de ona gönderdiği öne sürülüyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ciciş, Esra, ifşa, videosu, internete, sızdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı