Haber Detayı
14 Mayıs 2018 - Pazartesi 18:54
 
Asbaşkan'dan transfer açıklamaları
Hacısalihoğlu, Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlarken gelecek sezonun planması, teknik direktörü konusu ve oyuncuların transfer durumları hakkında açıklamalarda bulundu
TRABZONSPOR Haberi
Asbaşkan'dan transfer açıklamaları

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu Radyospor'a konuştu. Hacısalihoğlu, Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlarken gelecek sezonun planması, teknik direktörü konusu ve oyuncuların transfer durumları hakkında açıklamalarda bulundu

'Her kulüp ceza alabilir'

"Gelecek sezonla ilgili durumları sezon sonuna bıraktık. Oyuncu, teknik adam vs. ile ilgili çalışmaları ancak sezon bittikten sonra başlatmış olacağız. Sayın Özkan Sümer ve teknik ekip bir ön çalışma yapıyor. Şu an için netleşmiş bir oyuncu gelen giden durumu belli değil. Bir hafta kaldı. azılan çizilen bugüne kadar yazanın kendi şahsi kanaati olabilir. Bir yöneticinin aklında böyle bir şey geçebilir. Trabzonlu ya da Trabzonlu olmayan diye bir karar yok. Bütün kulüpler maddi sıkıntı çekiyor. Her kulüp ceza alabilir. Bu dönem ya da bir kaç dönem transfer cezası gelebilir, puan cezası gelebilir yada Avrupa Kupalarında men cezası olabilr veyahut bunların hiçbiri gelmez"

'Burak ile ilgili olumlu veya olumsuz bir durum yok'

"Burak Yılmaz Trabzonspor'un mukaveleli oyuncusu. Böyle bir konuşma olduğunu sanmıyorum. Mukaveleli oyuncuların yapmaması gereken görüşmeler. Burak ile ilgili olumlu veya olumsuz bir durum yok"

'Yusuf Yazıcı için İtalya'dan teklif geldi. Roma ya da Inter değil'

"Yusuf ve Abdülkadir'e yurt dışından teklif geliyor. Son dönemin modası bu. Genç ve yetenekli oyuncuları alıyorlar uzun yıllar kullanıyor ya da daha yüksek bedelle satıyorlar."

"Yusuf Yazıcı için İtalya'dan teklif geldi. Roma ya da Inter değil. Bu arkadaşlar üzerine bir kadro oluşturmak isteniyor. Bu demek değildir sadece gençlerden oluşan bir kadro olacak. Daha çok şans bulacaklar diyebiliriz. Yabancı oyuncu, yerli oyuncu da alacağız. Eldeki kadrodan kalanlarda olacaktır."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Asbaşkan'dan, transfer, açıklamaları,
Yorumlar
Haber Yazılımı